Ayratown nedir?

Ayra'nın Anlamı Nedir ?

Ayra adı AYkut ve esRA’nın birleşiminden meydana gelmiştir.

Gittiğimiz her yerde konuştuğumuz bir çok insanın "Ben pozitif olmak için çaba gösteriyorum ama etrafımda herkes negatif" demesi ile, ikimizin de aklında "pozitif insanların bir araya gelebilecekleri" bir web sitesi oluşturma fikri belirdi.

Ayratown Ne Sunuyor?

Şehrimiz sadece pozitif düşünen insanları birleştirmekle kalmıyor. Bu şehri aynı zamanda online kişisel gelişim olarak da düşünebilirsiniz. Bizimle workshoplar yapabilir, seanslar dışında birlikte olmak isteyen, sorularına cevap arayan insanlara her nerede olurlarsa olsunlar ulaşabilirsiniz. Kısacası şehrimize, tüm bunlar ve daha fazlasını yapabileceğiniz harika bir sanal ortam diyebiliriz.

Sizlerden gelen soruların arasından seçilenlerli, Aykut ve Esra, hazırladıkları Video Bültenler ile cevaplıyorlar.

Bütçe hazırlama, vizyon panosu, asistan piramidi, şükürlerimiz gibi online egzersizler ile her gün, kendi kendinize kişisel gelişim yolculuğunuzu yapabilirsiniz. İsterseniz egzersizleri ve sonuçlarını şehir üyeleri ile de paylaşabilirsiniz.

Kişisel gelişim sadece bir teknikten ibaret olmadığı için, bir süre önce Esra, yoga ve meditasyon videoları ile şehrimizin Kundalini Yoga eğitimlerini de başlatmış oldu.

Amacımız sizlere her zaman kişisel gelişimde kullanabileceğiniz yenilikler, teknikler sağlamaya devam etmek.

Desteğe ihtiyacınız var mı? İletişim formunu kullanın: İletişim Formu İletişim Formu