Kredi kartı ile işlem yaparken hata alıyorum. Ne yapabilirim?

Böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüz, her zaman Ayratown’da keyifle vakit geçirmenizi ve enerjinizi yükseltmenizi istiyoruz. 

Ayratown, kredi kartı işlemleri için Amerika'da hizmet veren finans kurumlarını kullanmaktadır. Teknik ekibimiz sistemlerimizi sürekli kontrol etmekte ve gerekli incelemeleri yapmaktadır. Ancak bazı durumlarda bankalardan kaynaklı aksaklıklar olabiliyor.

Bu nedenle aşağıdaki durumları kontrol etmenizi rica ediyoruz:

- Fatura bilgilerinde yazan isim, adres gibi bilgilerle kredi kartı sahibi ve ekstre bilgileri aynı mı? 

Kredi kartı güvenliği için ödeme ekranındaki fatura bilgileri ile kredi kartı sahibinin (ve ekstre adres bilgilerinin) aynı olması gerekmektedir. Lütfen bu bilgilerin eşleştiğini kontrol edebilir misiniz? 

- Yakın zamanda USD (veya yurtdışında) ile işlem yaptınız mı? 

Kredi kartınız yabancı para birimlerine kapalı olabilir. 

- Yakın zamanda İnternet üzerinden USD ile işlem yaptınız mı? 

Ayratown, Ayra Corp. firmasına bağlı olduğu için ve Amerika üzerinden işlem yapıldığı için bankanız tarafından güvenlik önlemleri sebebiyle işleminiz engelleniyor olabilir.

Bu arada, daha hızlı ve pratik ödeme işlemleri için PayPal hesabınızı da kullanabilirsiniz. Bankalardan kaynaklı bazı aksaklıkları PayPal hesabı kullanarak gideren Ayra’lılar olduğunu biliyoruz. 

PayPal hesabı açmak ve ayrıntılı bilgi almak için PayPal resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz:  https://www.paypal.com/tr/webapps/mpp/pay-online

Kredi kartı ödemelerinde yaşadığınız sorun devam ediyorsa destek@ayratown.com adresinden bizimle irtibata geçmenizi rica ediyoruz. 

Desteğe ihtiyacınız var mı? İletişim formunu kullanın: İletişim Formu İletişim Formu